O nas

Iwona Kopacz

Dyplomowana terapeutka i counsellor metody Gestalt  w Centrum Counsellingu Gestalt i Associazione Italiana di Counselling. Absolwentka antropologii kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kształtowała swój warsztat uczestnicząc również w Kursie Psychoanalizy Jungowskiej, Szkole Action Learning, warsztatach Porozumienia bez Przemocy, Analizy Transakcyjnej oraz treningach pracy z ciałem 5 rytmów. 

Prowadzi sesje psychoterapeutyczne, counselling indywidualny oraz autorskie warsztaty rozwoju osobistego, warsztaty psychoedukacyjne i treningi interpersonalne dla organizacji biznesowych i środowisk twórczych. 

Współpracowała m.in. z takimi instytucjami i firmami jak : AKG Architektura Krajobrazu, Douglas,  ENEA CUW, ES-SYSTEM, ING Bank Śląski, Making Waves, Małopolski Ogród Sztuki, Sephora, Sony Ericson, Super- Pharm, Szkoła Retoryki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Tor Wyścigów Konnych „Partynice”.

Viktoriya Trudnowska

Trener, coach, facylitator, moderator Design Thinking Institute. Wykształcenie zdobyła na Europejskim Uniwersytecie Zarządzania i Biznesu (mgr zarządzania, Kijów) i studiach podyplomowych „Psychologia Przywództwa w Organizacjach (Uniwersytet Gdański). Swoją karierę zawodową rozwijała łącząc 2 kraje – otwierała i zarządzała oddziałem polskiej Spółki na Ukrainie i negocjowała warunki umów wdrożeniowych dla korporacji międzynarodowych, zarządzała zespołem sprzedażowym i logistycznym.

Od 10 lat rozwija firmy i zespoły, łącząc pasję pracy z ludźmi z umiejętnością . przekazywania wiedzy w sposób praktyczny i poparty doświadczeniami biznesowymi. Ukończyła Szkołę Trenerów Wszechnicy UJ, Instytut Kognitywistyki Macieja Bennewicza (Certyfikowany Coach Biznesowy),  akredytowane przez ICF studium coachingu NOVO (Certyfikowany Coach Zespołowy), program World Institute for Action Learning (Coach Action Learning) i program Moderatora Design Thinking Institute. Specjalizuje się w szkoleniach z umiejętności liderskich i usprawnieniu efektywności zespołów, wykłada na Uniwersytecie Gdańskim i SWPS

Od 2017 również certyfikowany facylitator Pathways, pasjonuję się korzystaniem z procesu facylitacji w usprawnieniu działania zespołów i procesów na różnych poziomach organizacji.  Uważa, że życzliwość, motywacje, efektywność i poczucie sensu warto wprowadzać do naszej pracy na co dzień.

Zobacz jak powstawał nasz kurs!


Pathways Polska 

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową z kilkunastoletnim doświadczeniem. Od początku działalności jesteśmy wierni idei, ​aby inspirować ludzi i organizacje do brania odpowiedzialności za siebie, biznes i własny rozwój.

Korzystając z pozycji eksperta rozwiązań doradczych i szkoleniowych, wspieramy naszych klientów w wielowymiarowym rozwoju i głębokich zmianach.  W naszej pracy, oprócz wiedzy i umiejętności, kierujemy się wartościami, które są dla nas ważne ​i niezmienne – autentyczność, zaangażowanie i radość życia traktujemy jako drogę do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

METODY ROZWOJU LUDZI I ORGANIZACJI

Metody pracy za każdym razem dobieramy indywidualnie, opierając się na dokładnej analizie potrzeb klienta. Pracujemy na poziomie umiejętności, zachowań, wartości oraz tożsamości poszczególnych ludzi, zespołów i organizacji.

Niezależnie od metody, za każdym razem wnosimy w projekt nasz profesjonalizm i zaangażowanie, równocześnie nie tracąc z oczu wartości ważnych w całym procesie rozwoju firmy – autentyczności, otwartości i szczerości wobec klienta. Uczciwie doradzamy skuteczne rozwiązania, nie bojąc się wyzwań i konieczności zmierzenia się z trudnymi sytuacjami. W ten sposób rozumiemy branie odpowiedzialności za rozwój i kształtowanie otaczającej nas rzeczywistości.

Dowiedz się więcej: https://pathways.com.pl/

Copyright © 2020 Pathways Polska

Polityka cookies